Solistila 09. мая eliisa.liias

5. mail toimus juba traditsiooniks saanud Solistila, kus esines 32 särasilmset õpilast.

Suur tänu ja pikk pai Ulvile, kes kogu üritust eest vedas ja korraldas!

Kiitused ja tänusõnad suurepärastele esinejatele: Adele Elise Remmelg, Adeele Reeth Kuusk, Martin Viilukas, Susanna Lota Juursalu, Liisu Lukas, Arabella Danieljants, Johan Üksvärav, Mia Nööp, Liina Kiiver, Lukas Parra, Mariel Piil, Martha Maria Randmaa, Ella Katerina Antso, Tevor Küttim, Romet Punder, Lisanna Robas, Helga Kaibald, Loore Pruul, Berta Simmer, Stella Randmaa, Lauri Loorits, Liisbet Kagadze, Rosabel Jõgi, Janelis Jasinski, Erik Barreiro Lemos, Heleen Kullamägi, Luukas Üksvärav, Karl Joosep Inno, Hedi Maiste, Karl Gustav Konsa, Marta Rätsep, Hanna Kuum.

Pikad paid: õhtujuhid Johanna Trei, Adeele Reeth Kuusk ja Mariel Piil, õpetaja Merike Heinsoo, õpetaja Rita Lepland, helitehnik Heino Veanes, fotograaf Häli-Herta Haavapuu, Kärdla Muusikakool.

Täname ka lapsevanemaid ja peresid, kes olid reedest õhtupoolikut koos meiega nautima tulnud!

Fotograaf: Häli-Herta Haavapuu

Suur tänu ja pikk pai Ulvile, kes kogu üritust eest vedas ja korraldas!

Fotograaf: Häli-Herta Haavapuu