"Sajandi mäng" jääb meelde sajanditeks! 21. апреля eliisa.liias

Täna toimus Hiiumaa Spordikeskuses meeldejääv sportlik päev "Sajandi mäng", mille eestvedajateks olid Kärdla põhikooli selle aasta lõpetajad. Tegemist oli suurejoonelise ettevõtmisega, millest said osa ligi 200 õpilast! Sündmuse ettevalmistus ja korraldus väärib vaid kiidusõnu. Kõik võistkonnad olid kostümeeritud, toimusid rivistused-tervitused, sportmängudes mõõduvõtmised, autasustamised ja pildistamised. Korraldajad ise olid rõõmsameelsed ja säilitasid rahulikku meelt. Ülesanded olid suurepäraselt jaotatud ja omavahelist koostööd oli tunda kaugele. Aitäh, aitäh, aitäh, armsad üheksandikud!

Suureks toeks olid noortele klassijuhatajad Eliisa Liias, Tiina Viisut, õpetajad Ülari Kaibald, Ülle Paasoja ja Mati Kiiver. Toitlustust aitasid korraldada meie enda koolisöökla personal ja erinevate jooksvate küsimustega aitasid tegeleda majandusjuhataja Andre Kroon ja sekretär Geilin Valk. Suur tänu spordikeskuse perele.

Oleme tänulikud ja uhked, et meil on tõeliselt loovad, sõbralikud ja õpihimulised noored. Lõpuklasside korraldatud "Sajandi mäng" jääb meelde sajanditeks!