Tänusõnad Playboxil osalejatele ja korraldajatele 09. февраля eliisa.liias

Tere!

Suur tänu kõikidele Playbox`i osalistele, kes möödunud nädalal kultuurikeskuse lavale astusid. Te olite julged ja stiilsed. Kiitust väärib see, et teie esinemine jäi hea maitse piiridesse. Kärdla kooli esindasid 3. klassid, 4. klassid, 6. klassid ja 8b klass. Väga tore, et esinejaid oli ka Hiiumaa teistest koolidest. Lisaks tegid vahvalt kaasa osad õpetajad.

Sündmus toimus koostöös Hiiumaa Gümnaasiumiga. Meie poolt oli korraldustiimi eestvedajaks huvijuht Eliisa Liias. Aitäh talle ja usinatele õpilastele, kõikidele esinejatele ja juhendajatele.

Oleme rõõmsad järgmiste tunnustuste üle ja soovime palju õnne:

7.-9. klasside ja gümnaasiumi arvestuses sai I koha 8b klass
1.-6. klasside arvestuses sai 6b klass III koha
Žürii eripreemia anti 6B klassi õpilasele Ott Otsakile, kes jäljendas väga tõetruult lauljat Lauri Liivi.

Uute loominguliste ettevõtmisteni!

Margit Kagadze
koolijuht

Fotograaf: Markus Vaht