Koosõppimise päev Pelgulinna gümnaasiumis 15. декабря eliisa.liias

Eelmise nädala neljapäeval oli meil tegus koosõppimise päev Pelgulinna gümnaasiumis. Tõhus koostöö õpetajate vahel on õppijate õppimise suurim mõjutaja, tunnivaatlus hea tööriist kolleegidelt õppimisel.

Pelgulinna gümnaasiumi õppejuht Tiina Tiit rääkis meile õpioskuste õpetamisest, lugemisstrateegiate teadlikust rakendamisest ning aineteülese õppe tõhususest õppimisel.

Usume, et ühiseid teemasid jätkub edaspidisekski.

Aitäh ka meie kooli mentorile Tulevikukooli programmist - Kristi Mumm, kes aitas õppimist mõtestada. Suur tänu Pelgulinna gümnaasiumile sooja vastuvõtu eest!

Usume, et ühiseid teemasid jätkub edaspidisekski.