Новости

Kooli ja õpilasesinduse juhtkonnad soovisid uue koolihoone ehitajatele jõudu ja tänasid tehtud töö eest 15. ноября eliisa.liias

Täna käisid kooli ja õpilasesinduse juhtkonnad uue koolihoone ehitajatele soovimas jõudu ja tänamas neid tehtud töö eest. Andsime neile õpilaste poolt tehtud kaardid, mis olid kaunistatud erinevalt: tööriistadega, Ukraina ja Eesti lipuvärvi toonidega, uue kui ka endise koolihoone illustratsiooniga. Lisaks õpilaste omaloomingule kinkis kooli juhtkond ehitajatele Hiiumaa maitseid - Hiiumaa Köök ja Pagari leiba, Hõbekala ja Kivikala tooteid.

Õpilasesinduse liikmed Meribel Piil, Liisel Lillemägi ja Victoria Barinov kirjeldasid uut koolimaja järgnevalt: "See on selline koht kuhu päriselt ka tahaks õppima minna, pärast kooli ei kiirustaks kohe koju. Ruumide multifunktsionaalsus tekitas sellise vaba ja loova õpikeskkonna tunde. Meeldis ka see, et erivajadustega lastele on mõeldud ning igas olukorras on võimalik koolis käia ja õppida. Üldmulje oli väga puhas ja hubane, põrandad olid ka väga ilusat värvi. Õue minna oli nii kerge, kuna uksed olid igal pool."

Tänasime ehitajaid ilusa maja eest ja soovisime tulevikuks ikka tööd ja jaksu.

Tänasime ehitajaid ilusa maja eest ja soovisime tulevikuks ikka tööd ja jaksu.