Suvelõpu laager perioodil 21.-23. august 1.-3. klassidele 17. мая eliisa.liias

Suvelõpu laager perioodil 21.-23. august 1.-3. klassidele Põhja-Tooma majutuses.

Sisaldab toitlustust 3x päevas + 1 oode.

Ööbimine 2 ööd (voodipesud olemas)

tegevusi laagris ja liikumist looduses

Laager on osalejatele tasuta.

NB! Transport laagrisse ja tagasi on osalejatel enda organiseerida.

Laagri ülesehitus on mitteformaalsete õpimeetodite kasutamisel, suhtlus- ja meeskonnatöö mängudel, tähelepanu-, keskendumis- ja suhtlussituatsioonide harjutustel. Õppimise uudishimu äratamine läbi mänguliste ülesannete ja teadlik suhtluse loomine koos grupiaruteludega. Harjutused aitavad lihvida eneseväljendusoskust, märgata teineteist ja harjutada tähelepanu.

Digipädevuse ja tehnoloogia töötuba – keskendub laste igapäevaelu väljakutsetele ja sellele, kuidas tehnoloogia siin aidata saaks. Milline oleks rakendus, mida õpilased sooviksid ja vajaksid ja mis neid igapäevases elus edasi aitaks.

Tervisedendus looduses liikudes – kombineerime lihtsalt kättesaadavad tegevused tervislike eluviiside, rõõmu ja suhtlust pakkuva mängu.

Vaimse tervise ABC töötuba – tutvustav ja eneseabi võimalusi toetav, samuti kaaslaste kuulamisoskust õpetav töötuba.

Registreerumine: Eliisa Liias, huvijuht, telefon 53406090, eliisaliias@kardla.edu.ee

Info: seikluspunkt@gmail.com, telefon 5078477

NB! Laagris saab osaleda kuni 32 õpilast. Registreeruda saab 31. maini!

Sisaldab toitlustust 3x päevas + 1 oode.

Ööbimine 2 ööd (voodipesud olemas)

tegevusi laagris ja liikumist looduses

Laager on osalejatele tasuta.

NB! Transport laagrisse ja tagasi on osalejatel enda organiseerida.

Info: seikluspunkt@gmail.com, telefon 5078477

NB! Laagris saab osaleda kuni 32 õpilast. Registreeruda saab 31. maini!