Vaikuseminutid MTÜ kutsub lapsevanemaid koolitusele 07. декабря eliisa.liias

Vaikuseminutid MTÜ kutsub lapsevanemaid Vaikuseminutite tähelepanu ja meelerahu harjutuste koolitusele. Tartu Ülikooli teadlased uurisid harjutuste mõju. Uuring tõendas, et süsteemselt kasutatud teadveloleku harjutused aitavad kaasa laste/noorte stressi ja kurnatuse leevendamisele.
Koolitus on osalejatele tasuta, Haridus ja Teadusministeeriumi toetusel.

Koolitus koosneb 4 kohtumisest veebis, mis toimuvad 15.01., 22.01., 29.01 ja 05.02.2022 kell 11-13.
Koolitaja: Kristel Põder - koolitaja, religioonipsühholoog ja Tartu Ülikooli teadur, kes juhib ka Vaikuseminutite harjutuste programmi mõjuuuringut.

Registreeru palun koolitusele siin: https://bit.ly/150122veeb-SaarHTM21

KOOLITUSE TUTVUSTUS
Koolitusel õpitakse kogemuslikult:

•  tähelepanu ja meelerahu harjutusi,  mille abil saab toetada nii iseenda kui lapse/noore rahunemist ja keskendumisvõimet, samuti ennetada-leevendada pinget ja ärevust ning neist tingitud üleväsimust.
  • tehnikaid, mis aitavad piiravate mõttemustrite ja keeruliste emotsioonidega toime tulla ning tugevdada enda ja lapse/noore stressiga toimetuleku võimet
  • nippe, kuidas  sisemiselt oravarattalt maha astuda ning olla kohal siin-ja-praegu, et tugevdada tasakaalukust ja rahulolu tunnet.

Mis toetab koolitusel õpitu kasutama hakkamist?

• osalejad saavad harjutuste käsiraamatu, milles on juhendid ja näpunäited, kuidas õpitut enda ja laste toetamiseks rakendada
  • osalejad saavad kasutada Vaikuminutite harjutuste äppi, et selle abil ise või koos lapsega harjutusi teha
  • võimalus ühineda Vaikuseminutite kursuslaste arutelugrupiga veebis
  • koolitustel osalejad on oodatud Vaikuseminutite kogukonna kohtumistele (tasuta, veebis)

Ootame teid kursusele!
Malle Rajangu
malle@vaikuseminutid.ee

Koolitus on osalejatele tasuta, Haridus ja Teadusministeeriumi toetusel.

Registreeru palun koolitusele siin: https://bit.ly/150122veeb-SaarHTM21

KOOLITUSE TUTVUSTUS
Koolitusel õpitakse kogemuslikult:

Mis toetab koolitusel õpitu kasutama hakkamist?

• võimalus ühineda Vaikuseminutite kursuslaste arutelugrupiga veebis

Ootame teid kursusele!