Direktori pöördumine koolipere poole 26. ноября eliisa.liias

Armas koolipere!

Lõppev koolinädal tõi endaga kaasa mitu COVID-i juhtumit Kärdla Põhikoolis.  Terviseameti hinnangul aga ulatuslikku haiguskollet meie koolis veel ei ole. Kokku on tänase seisuga COVID-19 haigusesse haigestunud neli Kärdla Põhikooli õpilast. Koolitöötajate hulgas nakatunuid ei ole. Osad klassid on saadetud lühiajaliselt distantsõppele, kuid enamus õpilastele jätkub tavapärane kontaktõpe.

Tänan lapsevanemaid mõistva suhtumise eest. Aitäh õpilastele, õpetajatele ja kõikidele teistele koolitöötajatele, kes on suutnud kiirelt ja turvaliselt tegutseda.  Teeme kooliperena kõik selleks, et hoida kool avatuna ja saada viiruse levik kontrolli alla. Järgmisel nädalal jätkame kiirtestimisega kaks korda nädalas enne kooli tulekut (esmaspäeval ja neljapäeval) ning haigustunnustega jääme kindlasti koju. Soovime kiiret paranemist kõikidele neile, kes peavad koduseinte vahel olema.

Lõpetuseks soovin kõikidele rahulikku saabuvat advendiaega. Ei tali taeva jää ega jõulud tulemata. Koolijuhina on minul juba üks jõulusoov olemas - püsime terved ja tunneme rõõmu koosolemisest!

Margit Kagadze
direktor