3. maist muutub õppekorraldus 02. мая eliisa.liias

Alates 3. maist muutub Kärdla Põhikoolis õppekorraldus. Muudatuste põhjuseks on Vabariigi Valitsuse otsused seoses koroonaviiruse levikuga. Täpsem info Stuudiumis.

Tuletame meelde, et haigustunnustega ei tohi kooli tulla ning haigestumise korral palume esimesel võimalusel teavitada sellest klassijuhatajat. Klassijuhataja annab info edasi direktorile või õppealajuhatajale, kes suhtlevad Terviseametiga.

Haigestunud lapse puudumisest teatab lapsevanem Stuudiumi kaudu klassijuhatajale. Covid-positiivse testitulemuse saanud inimese lähikontaktsed peavad jääma eneseisolatsiooni vastavalt Terviseameti juhistele.

Lapsevanematel ja teistel külalistel palume koolimajja mitte siseneda. Kui selleks on siiski vajadus, siis palume see eelnevalt kokkuleppida õpetajaga, mõne teise koolitöötajaga või võtta ühendust kantseleiga ning kanda maski.