"Noored Meresõbrad" jääkoolitus 08. февраля eliisa.liias

Hiiumaa Vabatahtlik merepääste selts alustas 2019a. sügisel õpilastele suunatud merehariduslikku projekti "Noored Meresõbrad". Reedel, 29. jaanuaril, käisid Kärdla Põhikooli 7.-9. klasside noored Kärdla sadamas toimuval jääkoolitusel. Kõik noored said ise proovida kuidas jääaugust välja ronida ilma jäänaaskliteta ja jäänaasklitega. Noored nõustusid, et jäänaasklid on suureks abiks. Suured tänud projektijuhile Allardile. Projekti toetab LEADER programm.