Новости

HLK loeng-vestlusõhtu teemal "Lapse vaimse tervise probleemid - kuidas märgata ja aidata?" 21. сентября eliisa.liias

Hea Kärdla Põhikooli lapsevanem!

Juba sel neljapäeval toimub Hiiumaa Lastevanemate Kooli (HLK) kevadel ära jäänud loeng-vestlusõhtu. Ootame sind N 24. septembril kell 18.00-20.00 HUPSi majas.
Sinuga tuleb kohtuma kliiniline psühholoog ja koolitaja Anna Haasma, kellega arutleme ja jagame kogemusi teemal "LAPSE VAIMSE TERVISE PROBLEEMID - KUIDAS MÄRGATA JA AIDATA?".

Kohtumiseni!
MTÜ Rõõmu Allikas ja Kärdla Põhikool

Üldinfo Hiiumaa Lastevanemate Kooli kohta:
*Osalemine kohtumisõhtutel on tasuta.
*Kui sa tuled koos lapsega, siis ootab teda lastehoid.
*Kui sa tuled pärast pikka tööpäeva, ootab sind kosutav suupistelaud.
*Kui sa siiski kohale tulla ei saa, on sul võimalus loengust osa saada kas otseülekande või järelvaatamise teel. Arutelude privileeg jääb kohaletulijatele. Neid ühelgi kujul ei salvestata.

Eelnevate kohtumisõhtute videod ja kokkuvõtted leiad SIIT.

*Hiiumaa Lastevanemate Kooli elluviija on MTÜ Rõõmu Allikas. HLK I hooaja toimumist rahastavad Sotsiaalministeerium, Hiiumaa Vallavalitsus, Kogukondliku turvalisese maakondlik toetusvoor ning koostööpartner on Kärdla Põhikool.

Hea Kärdla Põhikooli lapsevanem!

Kohtumiseni!
MTÜ Rõõmu Allikas ja Kärdla Põhikool

Üldinfo Hiiumaa Lastevanemate Kooli kohta:
*Osalemine kohtumisõhtutel on tasuta.
*Kui sa tuled koos lapsega, siis ootab teda lastehoid.
*Kui sa tuled pärast pikka tööpäeva, ootab sind kosutav suupistelaud.

Eelnevate kohtumisõhtute videod ja kokkuvõtted leiad SIIT.