Новости

Alates 1. septembrist 2020 hakkab Kärdla Põhikool õppeinfosüsteemina kasutama STUUDIUM-i keskkonda 29. августа eliisa.liias

Kärdla Põhikooli stuudium asub aadressil https://kardla.ope.ee/auth/

Lapsevanemale

Kuidas luua STUUDIUMI konto:

1. klõpsa sisselogimislehel oleval nupul “Ava kasutajakonto” › “esita andmed ja taotle kontot”
  2. Täida vorm
  3. Kui administraator sinu taotluse üle vaatab ja heaks kiidab, saad meiliaadressile info sisse logimise kohta.
Õpilasele

Kõikidel õpilastel on Stuudiumi konto sõltumata sellest, kas nad on juba ise Stuudiumisse sisse loginud või mitte.

Kui õpilase profiilis on kirjas meiliaadress, saab sisse logida nii:

1. klõpsa sisselogimislehel lingil "unustasid salasõna?"
  2. sisesta oma nimi
  3. ava postkasti saabuv kiri, klõpsa kirjas oleval lingil ja järgi juhiseid

Kui õpilase profiilis meiliaadressi pole, saab selle lisada lapsevanem, klassijuhataja või kooli administraator.

Juhend lapsevanemale õpilase konto aktiveerimiseks

Meiliaadressi saab lisada ka klassijuhataja; õpilase profiili jõuab klassijuhataja klassi nimekirja kaudu.

Lisaks saavad kõik õpilased sisse logida ka ID-kaarti või Smart-ID-d kasutades.

Kärdla Põhikooli stuudium asub aadressil https://kardla.ope.ee/auth/

Lapsevanemale

Kuidas luua STUUDIUMI konto:

2. Täida vorm
Õpilasele

Kui õpilase profiilis on kirjas meiliaadress, saab sisse logida nii:

1. klõpsa sisselogimislehel lingil "unustasid salasõna?"
  2. sisesta oma nimi
  3. ava postkasti saabuv kiri, klõpsa kirjas oleval lingil ja järgi juhiseid

Juhend lapsevanemale õpilase konto aktiveerimiseks

Lisaks saavad kõik õpilased sisse logida ka ID-kaarti või Smart-ID-d kasutades.