Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused 02. октября regina.saar

Eesti Koolispordi Liidu meistrivõistlused toimusid reedel, 27.septembril Kanepi aleviku lähedasel maastikul.

Osales 20 kooli võistkonda, 255 õpilasega.

Kärdla Põhikooli võistkond, koosseisus Herta Kesküla, Maria Eller, Marta Maripuu, Helisa Tartu, Mia Esta, Jan Samorodni, Kätlin Mast, Joosep Esta ja Atso Kesküla võitis suurte koolide arvestuses kolmanda koha karika.

Esikoha ja kuldmedalid võitsid Herta Kesküla ja Maria Eller.

Väga tublid olid meie noorimad, tavaliselt alles nöörirajal jooksvad - Joosep ja Mia Esta ning Jan Samorodni.

Teise koha võitnud Tartu Kesklinna koolile kaotati vaid 3 punktiga. Võitis Põlva kool.

Võistkonna juhendajad Anu Saue ja Kristi Heilmann.

Osales 20 kooli võistkonda, 255 õpilasega.

Esikoha ja kuldmedalid võitsid Herta Kesküla ja Maria Eller.

Võistkonna juhendajad Anu Saue ja Kristi Heilmann.