Kultuurihommik "Pilgud" 03. января Geilin Valk

8. jaanuaril kohtuvad 8.-9. klassid kultuurihommikul "Pilgud".

Millise pilguga vaatame ja jälgime meid ümbritsevat uue aasta valguses?
Kui palju ja kas meid võib mõjutada kellegi pilk? Pilgud kolleegide, õpilaste ja sõprade vahel. Mida ja kas on võimalik lugeda ühest pilgust?
Kolmandal kultuurihommikul astuvad lavale Kärdla kooli vilistlased koos Kärdla Kool õpilastega.
Tiina Kaev- Tantsijast omanimelise "Tiina tantsustuudio" juhtimiseni.
Margit Kagadze-Muusikakooli mõju minu elule.
Tiia Palmiste- Hea sõna vägi.
Lisaks vilistlaste sõnalisele osale tantsivad Tiina Kaev tantsustuudio tantsijad.
Flöödiduetid kõlavad Kärdla Muusikakooli lõpetanud Margit Kagadze ja IV klassi õpilase Susanna Lota Juursalu esituses.
Tiia Palmiste ja tema õpilaste esituses kõlavad omaloomingulised luuletused ( 8.-9. klass)
Meile laulab VI klassi õpilane Alma Vohu .
Kultuurihommiku lõpetab väike viktoriin ja ajurünnak.

Olete kõik oodatud!

8. jaanuaril kohtuvad 8.-9. klassid kultuurihommikul "Pilgud".

Millise pilguga vaatame ja jälgime meid ümbritsevat uue aasta valguses?
Tiina Kaev- Tantsijast omanimelise "Tiina tantsustuudio" juhtimiseni.
Margit Kagadze-Muusikakooli mõju minu elule.
Tiia Palmiste- Hea sõna vägi.
Meile laulab VI klassi õpilane Alma Vohu .
Kultuurihommiku lõpetab väike viktoriin ja ajurünnak.

Olete kõik oodatud!