Glögikohvik "Kõik on võimalik" 14. декабря Geilin Valk

Armas koolipere!

Kärdla Kool osales 9. detsembril Hiiumaa glögikohvikute päeval. Avasime koolimajas kohviku nimega "Kõik on võimalik". Külastajaid oli maja täis, kõlasid laste laulud, pillimäng, lahendati hiiukeelseid ristsõnu, valmistati küünlaid, nauditi isetehtud hõrgutisi ja head seltskonda.

Kohvikust teenitud tulu annetame heategevusfondile "Minu Unistuste Päev", mis toetab raskelt või krooniliselt haigete laste unistuste täitumist ning aitab tuua rõõmsaid hetki haiglaravil olevatele lastele.

Kogusime annetuseks 911 eurot. Aitäh kõikidele toetajatele!

Teeme suure kummarduse kõikidele õpilastele, lapsevanematele ja koolitöötajatele, kes tõid kohvikusse enda tehtud kooke, küpsetisi ja muud paremat. Oleme tänulikud Kärdla Kooli laululastele ja Kärdla Puhkpilliansamblile etteaste eest.

Kohviku peakorraldajateks olid Kärdla Kooli huvijuht Vivian Tülp ja administraator-pikapäevarühma juhendaja Anna-Liisa Kivistu. Korraldustiimi kuulusid veel õppejuht Liisa Randmaa, kokk-toitlustusjuht Kerli Nurs, õpetajad Kadri Toming, Kristel Vanjuk, Tiia Liibert, Evelyn Reintam, Reet Sauer, Heli Tomson jt abilised.

Kogu päeva vältel olid kohal ja aitasid külalisi võõrustada järgmised õpilased: Rico Krahv, Robin Mägi, Lisanna Robas, Tebora Teras, Harriet Vesingi, Mariel Piil, Karoliine Elisabeth Kuli, Mirtel Tammeveski, Victoria Barinov, Susanna Lota Juursalu. Suur-suur tänu!

Oleme rõõmsad, et saime kinkida nii külalistele kui endale häid emotsioone - üheskoos on kõik võimalik!

Margit Kagadze

koolijuht

Fotode autorid: Vivian Tülp, Kaja Hiis-Rinne

Armas koolipere!

Kogusime annetuseks 911 eurot. Aitäh kõikidele toetajatele!

Margit Kagadze

koolijuht