Meie oma kalliskivi - Katrin Maanas 05. октября Geilin Valk

Meie oma kalliskivi - Katrin Maanas

Katrin alustas pedagoogiteed 1976. aastal Kärdlas lasteaiaõpetajana. Viimased ligi 24 aastat on ta töötanud Kärdla Koolis toimetulekuklassi õpetajana. Alates sellest sügisest saab Katrin nautida väljateenitud puhkust. Aitäh Sulle, Kati! (just nii on kutsunud teda nii õpilased kui kolleegid).

Armas Kati!

Oled tõeline kalliskivi Hiiumaa haridusmaastikul - särav ja hinnaline. Oled palju andnud teistele, nüüd on aeg iseendale ja lähedastele.

Tänutundega

Kärdla Kooli kollektiiv