Hiiumaa aasta klassiõpetajaks 2023 on Ruth Alas 29. августа Geilin Valk

Soe ja särav - meie õpetaja Ruth!

28. augustil tunnustati valla poolt Hiiumaa parimaid haridustöötajaid. Meil on suur rõõm, et maakondliku tunnustuse sai ka üks meie õpetajatest - Ruth Alas, kes valiti Hiiumaa aasta klassiõpetajaks 2023.

Ruth on oma positiivse, uuendusmeelse ellusuhtumise ning loovusega suureks eeskujuks nii oma õpilastele kui ka kolleegidele. Ta on soe ja särav inimene! Ta on õpetaja, kes täiendab end pidevalt ja põimib erinevaid õpetamisviise nii, et õpilased on motiveeritud, tahavad õppida ja saavad aru, miks midagi peab õppima. Ruth väärtustab õppimist.

Palju õnne, armas õpetaja Ruth!

Foto kooliaasta lõpuaktuselt (Häli-Herta Haavapuu)

Soe ja särav - meie õpetaja Ruth!

Palju õnne, armas õpetaja Ruth!

Foto kooliaasta lõpuaktuselt (Häli-Herta Haavapuu)