News

Aprill on südame- ja tervisekuu 27. April eliisa.liias

Märtsikuu lõpus ja aprillikuu jooksul toimus Kärdla Põhikoolis erinevaid liikumisväljakutseid. Esimene kahe nädalane väljakutse oli eesmärgiga liikuda iga päev tunnike värskes õhus. Kahe nädala jooksul kogutud sammude arv liita kokku ja sisestada google formsi küsimustiku. I liikumisväljakutses osales kokku 38 koolipere liiget, kes kogusid kahe nädala jooksul kokku 5 125 217 sammu. I koha 1.-3. klasside arvestuses sai Hanna Kuum, kellel oli kokku 136 377 sammu. 4.-6. klasside arvestuses sai I koha Marta Maripuu, kellel oli kokku 337 555 sammu. 7.-9. klasside arvestuses sai I koha Helisa Tartu, kellel oli kokku 288 012 sammu. Õpetajate arvestuses sai I koha Sirje Juurikas, kellel oli kokku 370 045 sammu ja lapsevanemate arvestuses Monika Ild, kellel oli kokku 127 349 sammu. Suured tänud kõikidele osalejatele! Tänukirjad koos auhindadega antakse I koha saavutanud õpilastele täna koos toidupakkidega üle.

II liikumisväljakutsena toimus aprillikuus kahe nädalane trimmijooks, kus osales kokku 218 koolipere liiget ja üks koer Ruuben. Kiidame kõiki tublisid liikujaid! Täna anname koos toidupakkidega üle tänukirjad ja auhinnad nendele osalejatele, kes võtsid vähemalt 50% trimmijooksust osa.

III liikumisväljakutsena toimub 26. aprillist kuni 9. maini Ringlev kevad. Sel aastal tuleb läbida Kärdla staadioni 400 m ring. Läbitud ringide arv kirjutada staadioni maja ees oleva laua sahtlis asuvale registreerimislehele. Ringe võib läbida joostes või kõndides. Ootame koolipere liikmeid ikka ringlema!