Laulu- ja tantsupidu

Tunnen suurt tänulikkust kõikide nende inimeste ees, kes on panustanud oma energiat, et kinkida Eesti rahvale taaskord midagi imelist. Kärdla põhikooli direktorina rõõmustan selle üle, et paljud meie kooli õpilased ja ka osad õpetajad olid leidnud tee nii tantsuplatsile kui laulukaare alla. Olen õnnelik, et sain ka ise osa sellest ülevast tundest, mis tekib ühisest pillimängust ja sellest, kui laulukaare all näed enda ees kaugustesse ulatuvat sini-must-valgete lippude merd. Aitäh südamega tehtud töö eest kõikidele juhendajatele, kes Kärdla kooli lapsed suurele peole viisid - Raili Kaibald, Ulvi Tamm, Kristiina Roots, Tiina Kaev, Jaanika Kuusk ja kõik teised abilised.

Loone Ots on kirjutanud laulu- ja tantsupeo geenist. Kas suudame seda edasi anda uutele põlvedele? Usun, et suudame. Igaüks meist saab selleks oma panuse anda. Kanname südames oma kodu, oma kodusaart, oma Eestimaad. 150 aastat laulupidu! Kesta veel!

Tänutundega

Margit Kagadze